MEGABALON olarak yılların bize kattığı sektördeki bilgimizi, tecrübelerimizi ve uygulamalarınızı, faaliyet gösterdiğimiz ışıklı reklam GEL GEL BALON  Maskot alanında teknolojik alt yapısını devamlı geliştirerek hizmet sunmaktayız.

Eğitimli kadromuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tamamı bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarımızla, sektörde ve müşterilerimiz tarafından hak ettiğimiz saygınlığı kazanmanın gururu ile her geçen gün ekibimizi büyüterek çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, ışıklı reklam gel gel Balon MASKOT ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Siparişten teslimata kadar müşterilerine birinci sınıf hizmet kalitesi sağlamayı öncelikli amaç olarak benimsemiş firmamız, Gel Gel balon  ışıklı reklam Tabelaları başta olmak üzere,üretilecek ürüne göre teknolojik baskı teknikleri kullanmaktadır.

En doğru tasarım, estetik görüntü ile birleştirilerek kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi yapılarak taahhüt edilen sürede teslimatla müşterimizle uzun vadeli çalışma memnuniyeti ile şu anda, hareketli, hareketsiz reklam balonları, şişme reklam ürünleri imalatı yapmaktayız.

İhtiyaçlarınızı tek elden, kaliteli ve uygun fiyatlar için hizmetinizdeyiz.

Contact Info
  • Address:Hacıhalil Mah 1221 Sokak ergül iş merkezi no:4 Kat:1 Gebze/KOCAELİ
  • Gsm:+905320522888
  • Mobile:+905320522888